CKMAZS.com | White-Green – CKM Włókniarz Częstochowa, AZS Częstochowa

Żużlowa niedziela storpedowana przez pogodę

Nice Polska Liga Żużlowa przegrywa z niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Spośród pięciu zaplanowanych na niedzielne popołudnie spotkań odbędą się najprawdopodobniej tylko dwa.

Jak już wcześniej Państwa informowaliśmy nie dojdzie do skutku mecz pomiędzy Eko-Dir Włókniarzem Częstochowa i Orłem Łódź. Decyzję o odwołaniu spotkania podjęto w sobotnie wczesne popołudnie. Ciągłe opady deszczu i niekorzystne prognozy pogody wymusiły taką samą decyzję na organizatorach meczu Kolejarz OpoleSpeedway Wanda Instal Kraków. Pod wielkim znakiem zapytania stoi również rozegranie meczu w Rzeszowie, gdzie miejscowa Stal ma podejmować KSM Krosno.

Wszystko wskazuje na to, że kapryśna aura zlituje się nad kibicami w dwóch ośrodkach żużlowych. Na chwilę obecną niezagrożone wydają się być spotkania w Pile i Daugavpils. W Pile o 13.45 (transmisja telewizyjna) rozpocznie się hitowe starcie pomiędzy Polonią i Renault Zdunek Wybrzeżem Gdańsk. O godzinie 15.15 na tor wyjadą z kolei zawodnicy Lokomotivu i Polonii Bydgoszcz.